Sylvie Syrová

terapeutické služby

„Jsem člověk, který věří v jedinečnost každého z nás. Také věřím, že dotek uzdravuje, protože je-li laskavý, je v něm obsažena energie lásky, která je základem všeho."

CENÍK SLUŽEB

Thajská královská masáž - 90 min
Má vysoký terapeutický a léčebný efekt. Po seanci thajské masáže se objeví neobvyklý příliv sil a zvýší se pohyblivost kloubů v celém těle. Tato masáž odebírá psychické i fyzické napětí z těla, mobilizují se obranné síly organismu, upevňuje se imunitní systém. 
1.950 Kč

 Thajská masáž, na kterou se můžete těšit, je právem nazývána královnou masáží, protože je ve své pravé podstatě poskytována pro své léčebné účinky a to nejen na úrovni fyzického těla. Během masáže se na Vás dokážu naladit a formou doteku předat to, co v dané chvíli potřebujete.

Pokud je masáž prováděna intenzivnější formou dochází po ní i k uvolnění psychických blokád. Není tedy výjimkou, když klient pláče, což je velmi vítaným ozdravným procesem. Každý klient si však intenzitu volí podle svých potřeb. Masáž může mít i podobu pouze příjemné relaxace. Budu se na Vás těšit v krásném prostředí studia MOKSHA, které tento zážitek maximálně dokreslí svojí jedinečnou atmosférou.

Pro objednání kontaktujte přímo paní Sylvii Syrovou na tel. čísle 608 977 683 nebo na mailu  thaimasazricany@email.cz.