TERAPIE

Terapie

Pozitivní změny můžeme dosáhnut jen prací a péčí o sebe sama a pokud dokážeme změnit sebe, můžeme změnit naše okolí. Okolím je myšleno vše, s čím a s kým přicházíme do interakce a co souvisí s naším životem. 

Terapie ve studiu MOKSHA vedou různorodí zkušení lektoři a terapeuté. Terapie v našem pojetí je proces vedoucí od vnitřního nepohodlí, ať je jeho původ jakýkoliv,  do spokojenosti sama/sám se sebou a nastolení harmonie v životě každého jednotlivce. Terapie jsou vedeny ať už v rovině fyzické, tak emoční a duševní, tak v přesahu do duchovní roviny.

Nelepíme jen náplast na problém, ale z komplexního pohledu nalézáme společně cestu k příčině a v součinnosti různých metod k jejímu přeprogramování a tím dochází k trvalé změně. 

V každém z nás rezonuje něco jiného, proto se můžete rozhodnout pro individuální koučink ve formě jógové a meditační terapie, rekondiční terapie, mindfulness, celostní výživového vedení, vědomých masáží, ayurvédského poradenství, ale i klasické sebepéče. 

Všichni MOKSHA terapeuté, maséři, ale i kosmetické služby jsou na vysoké úrovni. K dokonalosti prožitku je pro Vás připraveno naprosto výjimečné zasvěcené prostředí s puncem luxusu. Naším přesvědčením je, že práce na sebe samých, péče o sebe hýčkání se, není další starostí, ale novou energií přinášející radost.

NAŠI TERAPEUTÉ

Věřim v lásku a harmonii přirozeného chaosu, který je uvnitř všeho a uvnitř každého z nás. Moje terapeutická práce je o vibracích, energii a pohybu, které vytvářejí vnitřní rovnováhu.


Mobil: 605 771 970
s.horcickova@moksha.cz

S vášní odemykám potenciál svých klientů a dodávám jim odvahu k tomu, aby mohly překonávat své hranice. Jsem tu pro ty, kteří se rozhodli hnout z místa a začít žít svůj život naplno.

Mobil: 732 915 226
erikabach@seznam.cz

Klára se věnuje zlepšení vašeho momentálního zdravotního stavu pomocí prověřeného systému tradiční čínské medicíny, který funguje už několik tisíc let a přináší prokazatelné výsledky.

Mobil: 604 681 288 info.tcm.harmony@gmail.com
Vytvářím pro každého klidný prostor k utřídění si myšlenek. Naslouchám a vnímám. Místo rad poskytuji přijetí a bezpečí. Najděte svoji cestu a důvěru v SEBE a SVOJE schopnosti.


Mobil: 603 299 425
milan@milanhoudek.cz

Věřím na mocnou sílu lidského těla po stránce samoléčení. Stačí jen nepatrně nasměrovat a probudit přirozené vnímání bez napětí a námahy.


Mobil: 775 604 716
milova.jana@centrum.cz

Provedu vás rehabilitačním cvičením a pohybovou terapií. Poradím vám, jak uvolnit bolavá záda a jak bolesti zad předcházet. Najdete svá slabá místa a cestu, jak je vyrovnávat.


Mobil: 777 901 561 radka@rehajoga.cz