ON-LINE VÝUKA

Připravujeme pro Vás video lekce nejen o józe. Najdete tu výuková videa z různých oblastí a směrů např. osobní rozvoj, mindfulness, šamanismus, tantra atd. Zacvičte si prostřednictvím videí se svým oblíbeným lektorem přímo z vašeho obýváku. Chcete-li se vzdělávat nebo posunout v józe a osobním rozvoji, zvolte on-line workshopy. Inspirujte se lekcemi zkušených lektorů, kteří žijí to, co předávají. Najdete tu zde i vedené meditace a pokročilou praxi pránájámy.

VHODNÉ PRO ZAČÁTEČNÍKY, POKROČILÉ A ZKUŠENÉ VYBERTE SI SVŮJ OBLÍBENÝ BALÍČEK VIDEO LEKCÍ

TERAPEUTICKÁ JÓGA 3+1

Lektorka Olga Tajovská
Připravili jsme pro vás balíček video lekcí HATHA JÓGY S PRVKY DNS Pavla Koláře. Celkem 4 vedené lekce terapeutické jógy pro stabilizaci a oporu celého vašeho těla. Jsou určené pro posílení, ale i jemné protažení a uvolnění hlubokých svalů a velkých kloubů. Lekce jsou vhodné pro všechny i s menším omezením, bolestivostí či úplné začátečníky, ale i jako kompenzace pro sportovce. 
590 Kč
Objevte či prohlubte své znalosti a dovednosti dle tradiční jógové školy pocházející z jižní Indie, přesněji z města Mysore ve státě Karnataka. Aštánga je typická svou dynamičností, kterou se odlišuje od ostatních hathajógových škol.  AŠTÁNGA VINYASA I. s Láďou Pokorným je vhodná jak pro začátečníky, tak i zkušené praktikanty Aštangy.
790 Kč