LEKTOŘI STUDIO MOKSHA ŘÍČANY

Je mnoho stylů, avšak jóga je jen jedna… Jsme toho názoru, že jóga je pro každého, jen je třeba najít svůj styl a lektora, který s Vámi rezonuje. Nabízíme rozmanité jógové lekce osobitých a zkušených lektorů. Je jen na Vás, kterého si vyberete. Proto zkoušejte a čerpejte a najděte si toho svého, který vás bude inspirovat a možná Vás povede na Vaší cestě.

Zakladatelka a majitelka studia MOKSHA praktikuje, studuje a učí aštanga jógu. Velmi jasné a laskavé vedení vás okouzlí!
Kateřina je manažerka studia a zároveň i lektorka. Provede vás v rytmu vašeho dechu jemnou a plynulou sestavou.
S Dominikou se můžete potkat na recepci a především na večerní lekci. Miluje pohyb a jakákoli fyzická aktivita je pro ní relax.
Jsem muž, který je zvídavý. Prošel JSEM hned několika druhy jógy. Stal jsem se průvodcem jógovým a spirituálním.
Zuzana vnímá jógu jako úžasný terapeutický nástroj. Ve své lekci propojuje jemnou jógu s rehabilitačními prvky.
Nejtěžší praxe je ta, která se odehrává mimo jógovou podložku. A to jako máma 3-leté dcerky opravdu mohu dosvědčit.
Jóga je pro Šárku cestou v péči o samu sebe, ale také příležitostí potkat se se zajímavými lidmi. Její lekce je jemná s důrazem na spojení dechu s pohybem.
Pro Lucku je pohyb a práce s tělem  přirozená součást jejího života. Baví ji zkoušet různé styly jógy, nejvíce ji ale oslovila ashtanga vinyasa jóga.
Katka je cestovatelka s velkým srdcem. Své jógové zkušenosti nasbírala v zahraničí a nyní je předává u nás ve studiu. V jejích lekcích se nikdo nudit nebude.
Denisa se specializuje na klidnou jógu s prvky fyzioterapie. Klade velký důraz na správné vedení pohybu a péči o lidi. Její lekce si určitě oblíbíte.

,,Kdykoliv se cítím od sebe a svého těla odpojena, vstoupím na podložku, zavřu oči, spojím se se svým dechem a nechávám tělo, aby mě vedlo."
Radka ve svých lekcích spojuje jógu s rehabilitací. Provede vás rehabilitační jógou, cvičením pro zdravá záda a pánevní dno. Praxe s Radkou může pomoci i vám.
Hanka je nová posila našeho týmu, hlavně toho poledního. Její jóga je dynamická, zaměřená na propojení pohybu a dechu a posílení všech svalových skupin
Pro Janu je jóga nalezení  vnitřního klidu a harmonie bez ohledu na to, v jaké životní situaci se právě nacházíme. Na lekci s ní lehce zapomenete, co je to stres a napětí.
Pokud umíš svou pánev rozpohybovat s jemností, trpělivostí a plným, tvoříš základ pro svou zdravou chůzi, tanec, běh, jógu apod. V jemnosti je síla - velké motto pro dnešní svět a pro svět Lucie a její pilates.