POBYTY

Vyberte si zájezdy s jógou po ČR i do celého světa. Jóga retreaty a víkendy s našimi předními lektory MOKSHA.

JÓGA A TREKKING V KRKONOŠÍCH s Kačkou Hrubešovou


Termín: 3. - 5. 5. 2024
Místo: Amenity Špindlerův Mlýn
Lektor: Katka Hrubešová
Zastavte se a dopřejte si čas sami se sebou. Během jógového víkendu se naučíte čerpat více životní energie, získáte jógovou praxi, aktivně si odpočinete a zrelaxujete.

Lekce spojují dynamické a jemné prvky. Společně se vydáme na cestu za dobrým zdravím a celkovou rovnováhou. Věnujte si tyto dny. Věřte, že vaše tělo i mysl vám poděkují.
6.090,-

Pobyt s jógou v hotelu Studenec na Šumavě
Simonou Svoboda


Termín: 24. - 26. 5. 2024
Místo: Hotel Studenec
Lektor: Simona Horčičková
Toužíte po čase jen pro sebe v harmonii a laskavosti ke svému tělu i duši? Dopřejte si čas na sebe, načerpejte energii a novou inspiraci na jógovém pobytu se Simonou!

Šumava v jarním období je plná barev a životadárné vláhy. Pojďme se odpoutat od běžných povinností a pojeďte s námi vypnout hlavu a užít si cvičení jógy v krásném prostředí hotelu Studenec.
5.880,-

JÓGA NA MALORCE S KATKOU


Termín: 1. - 8. 6. 2024
Místo: Malorka
Lektor: Katka Hrubešová
Týdenní pobyt na Malorce plný jógy v propojení s přírodou. Malorka je rájem pěší turistiky. Můžete se těšit nejen na jógu, ale také turistické trasy, které mohou vést přes vrcholy i zelená údolí, větrná pobřeží s divokými útesy a soutěskami. Dokonalá meditace v přírodě!
31.990,- Kč / osoba s polopenzí

JÓGA NA SARDINII SE SIMONOU


Termín: 15. - 22. 9. 2024
Místo: Sardinie
Lektor: Simona Svoboda Horčičková
Ač do léta je ještě daleko, přijměte pozvání na relaxační pobyt s jógou a meditacemi na nejkrásnějších plážích Středomoří. Smaragdový ostrov, Sardinie, je perla Středomoří, nabízí nezapomenutelné výhledy, východy a západy slunce, slaný vzduch a neskutečně krásné a čisté moře. To všechno dělá z tohoto ostrova jedno z nejpohodovějších míst na světě. A kdy je nejvíc nejkrásnější? V ZÁŘÍ! Krásně vyhřáté moře a přitom minimum turistů.
39.100,- Kč / osoba s polopenzí

ADVENTNÍ JÓGA VÍKEND
Erlebachova bouda


Termín: 6. - 8. 12. 2024
Místo: Resort Sv. František
Lektor: Katka Hrubešová a Simona Svoboda Horčičková
Vzpomínky na loňský pobyt na Erlebachově boudě ještě doznívají a my už pro vás rezervovaly letošní ročník. Adventní jógový pobyt se stává tradicí a my už se hrozně těšíme. Kdo zažil, jistě ví, že si to maximálně užijeme. Kromě jógy se opět můžete těšit na procházky krásnou krajinou. Třebo jako vloni na sněžnicích nebo ski alpech.

V ceně pobytu jsou 4 lekce jógy, gongová lázeň, ubytování, polopenze a vstup do wellness.

JÓGA A BĚŽKY: sportovně relaxační pobyt v Bedřichově
PENZION UKO


Termín: 24. - 26. 1. 2025
Místo: Penzion UKO
Lektor: Katka Hrubešová a Simona Svoboda Horčičková
Připravili jsme pro vás sportovně-relaxační víkend v Jizerských horách v krásném resortu UKO Bedřichov. Těšit se můžete na 4 lekce jógy a společný výlet na běžkách, nebo procházku.
Poud toužíte pouze odpočívat, můžete využít, kde na vás čeká bazén, jak venkovní, tak i vnitřní, vířivka, sauny a relaxační místnost. Otužilci mohou vyzkoušet koupání v řece.