O NÁS

STUDIO MOKSHA je koncept jógových studií s bohatým programem, který je součástí projektu MOKSHA zabývající se jógou, celostním osobním rozvojem, prací s nefrity a artefakty z období neolitu.

Butikové STUDIO MOKSHA v samotném centru Říčan je rituálně zasvěceným prostorem pro Váš dokonalý pocit harmonie a osobního růstu. Nacházíme se v impozantních půdních prostorech, kde na Vás prostoupí kouzlo skryté v každém detailu. Najdete u nás místnost terapie, butikový obchod a sál o velikosti 100 m2. Společnost Sweet 1973 vdechla celému domu nový život a my tu dýcháme pro Vás na Vaší cestě k celistvosti a plnosti prožitku. 

STUDIO MOKSHA Břežany je designové studio moderního typu v samotném centru Dolních Břežan. Nacházíme se v útulném suterénním prostoru Corsa Břežany, stvořeném s velkým citem pro detail. Najdete tu vše, co Vaše tělo a duše potřebují ke své regeneraci. Ve studiu najdete sál o rozloze 70 m2, který je možný rozdělit na dva menší sály a využít jako multifunkční prostor nejen pro jógu, ale i pro konzultace, terapie, masáže, přednášky a workshopy. Nechybí ani malý obchůdek. Studio nabízí rozmanité jógové lekce osobitých lektorů pro děti i dospělé.