Jana Mílová

lektorka jógy

„ Pro Janu je jóga nalezení  vnitřního klidu a harmonie bez ohledu na to, v jaké životní situaci se právě nacházíme. Na lekci s ní lehce zapomenete, co je to stres a napětí."

Kundaliní jóga je jóga vědomí. Je to probuzení přirozeného vnímání našeho těla, na které jsme zapomněli a nastolení procesu sebeuzdravování. Jde o opravdovou harmonii mezi fyzickou silou a nekonečnou silou mysli.

Sportovala jsem vždy, bez pohybu si svoje bytí nedovedu představit. Do cesty mi postupně vstupovaly různé zdravotní neduhy a já jsem byla přesvědčená, že na každý se musí najít to správné cvičení. Tady se začalo krásné období objevování. Hledala jsem pomoc pro bolavá záda, endokrinní systém, menopauzu, nekvalitní spánek. Ve dvaačtyřiceti letech jsem porodila své druhé dítě a potřebovala jsem se udržovat v dobré fyzické i psychické kondici. 

Postupně jsem tedy nacházela Hatha jógu, Orientální tanec, Hormonální jógu, Power jógu, Hot jógu. Každý směr mi přivál nový vítr do plachet, úžasné pocity a novou životní sílu. Ovšem nebylo to nic trvalého co Vám vydrží 7dní v týdnu, celý rok, celý život. Stále mi v tom všem něco scházelo.

Při mém zahraničním pobytu jsem zašla na hodinu Kundaliní jógy a to mi změnilo vše. Po návratu domů jsem se přihlásila do roční školy učitelů této jógy vědomí. Vědomě jsem rozbila a prolomila všechny staré, zažité a nepohodlné stereotypní vzorce žití. Kundaliní jóga probudila a nastolila v mém těle samoléčící proces a vnesla klid, harmonii, radost, spoustu zázraků, svobodu a jiskření.

Nyní dokončuji školu Terapeutické jógy a vedu individuální hodiny jako jógový terapeut.

Těším se na setkání s Vámi.

Certifikované kurzy, workshopy a učitelské tréninky (TT)
The Kundalini research institute na učitele prvního stupně