KURZ JÓGY PRO ZAČÁTEČNÍKY

Simona Horčičková

11. 9. - 13. 11. 2023

pondělí 17.00 - 18.15

ZAČÍNÁTE S JÓGOU? ANEBO SE POVAŽUJETE ZA VĚČNÉ ZAČÁTEČNÍKY A TOUŽÍTE NAJÍT CESTU, JAK PROTÁHNOUT TĚLO, ZKLIDNIT MYSL A PŘINÉST VÍCE KLIDU DO KAŽDODENNÍHO ŽIVOTA?

 

Na kurzu pro začátečníky se seznámíte tradičním předáváním a učením jógy, který vychází z metodické linie školy aštanga jógy z původních zdrojů učení Shri. Krishnamacharii. Postupně se seznámíte s principem metody tristana a uceleným systémem patanjaliho osmistupňové stezky jógy. Cílem kurzu pro začátečníky je, abyste pochopili a prožili fundamenty jógové praxe, které se stanou základními kameny Vaší vědomé praxe jógy platnými v každé situaci. Pochopíte, jak se systematicky učit a prohlubovat svou praxi dle svých fyzických, popřípadě psychickým možností.

 

Přijít může opravdu úplně každý. Jediným kritériem je Váš upřímný zájem o jógu a chuť začít nebo prohloubit svou praxi. Benefitem uceleného kurzu je, že bude přihlédnuto k případným zraněním či fyzickým omezením a naučíte se jak s nimi ve své praxi pracovat. Cílem mých lekcí je, aby pro Vás byla jóga terapií nejen pro Vaše tělo, ale především pro Vaši duši a tím můžete pozvolně pronikat do hlubších vrstev sebe sama.

 

O LEKTORCE

Simona Horčičková je zakladadatelkou projektu Moksha pod jehož hlavičkou vzniká i Studio Moksha. Praktikuje, studuje a učí aštanga jógu, kterou vnímá jako mandalu osmi důležitých, avšak vzájemně se prolínajících stavů bytí, nikoliv jako formu fyzicky náročného cvičení. V této podobě se tuto velmi účinnou metodu snaží zprostředkovat ve formě prožitků i ostatním přesně v takové intenzitě na jakou jsou připravení. 

 

JAK SE PŘIHLÁSIT?

V případě zájmu se registrujte přes rezervační systém studia.   

Cena 2.400,- Kč