Lucka Gotzmannová

lektorka jógy

„Pro Lucku je pohyb a práce s tělem  přirozená součást jejího života. Baví ji zkoušet různé styly jógy, nejvíce ji ale oslovila Ashtanga vinyasa jóga."

Jógová praxe může být přesně taková, jakou ji zrovna v tu chvíli člověk potřebuje. Díky tomu se mnou za posledních pár let zůstala ve fázích "Supermana", ale i ve chvílích, kdy jsem musela zpomalit. Věřím, že mi jóga bude dělat radost i dál a díky lektorování bych se o ni s vámi ráda podělila.

Od mala jsem se věnovala spíše dynamickým sportům, takže jsem se s jógou spíše míjela. První setkání proběhlo až v rámci tělocviku na vysoké škole, ale v té době mi přišla "bolavá" (kvůli mým zkráceným svalům) a nudná (vzhledem k typu lekce a mé neschopnosti se na chvíli zastavit). Vrátila jsem se k ní až později, kdy mě kamarádka vzala na lekci v rámci posilovny, do které jsem chodila. Najednou jsem díky svému prvnímu učiteli zjistila, že jóga může být i svižná a zábavná, a takovou bych ji ráda předávala dál.

Jóga je perfektní spojení síly a flexibility, její filozofie je plná krásných myšlenek aplikovatelných do běžného života a ...... mohla bych napsat spoustu dalších superlativ, ale co je nejdůležitější, dělá mi prostě radost a budu ráda, pokud bude dělat radost i vám.

Certifikované kurzy, workshopy a učitelské tréninky (TT)

2019 Instruktor jógy MŠMT

2019 RYT200

2021 Underground Yoga School (Dalibor Štědronský)

2022 Ashtanga Yoga tréning: Level 1 (Jaro Pávek, Prakriti)