KURZ rehabilitačního cvičení s prvky jógy a metody DNS Pavla Koláře

Olga Tajovská

úterý 16.00 – 17.00

10. 1. – 21. 3. 2023

Každý z nás má svůj pohled na život, a podle toho si dopřáváme, jak trávíme pracovní i volný čas. Někdy se necháme unést v proudu běhu času a přestáváme vnímat signály, které tělo vysílá z důvodů jednostranného zatížení, stresu, únavy a nebo přibývajících let.

 

Dopřejte si malé zastavení v kurzu, kde se budeme snažit navázat komunikaci se svými tělem, pracovat s velkými i malými klouby, fasciemi, svaly. Dojde na automasáže míčkem, vyzkoušíme jemné dechové a zvukové techniky. Budeme se vracet v pohybu s metodou DNS do chvil, kdy jste byli malými dětmi, které se učili poznávat svět.

 

Nevadí, že klouby, které vám pomáhají v pohybu se s vámi nenarodily nebo jsou bolavé a hlásí se o slovo citelněji.  Vezmeme na ně laskavý ohled a využijeme celé řady pomůcek k tomu, abyste si dopřáli například posezení na židličce, zatímco ostatní budou stát či sedět na zemi. Cílem lekce je postupné získávání důvěry v sebe, doplnění energie, zastavení a zotavení.

 

O LEKTORCE

Jóga mě provází od roku 1989, kdy jsem objevila rozpadlou knížku s názvem Jóga v denním životě. Hned jsem věděla, že cvičení hathajógy je můj šálek kávy a józe jsem vděčná za mnohá poznání, prožitky, objevy, otázky i podněty k přemýšlení, za  uzdravování.

 

Absolvovala jsem mnoho vzdělávacích programů, studovala jsem různé směry i pojetí jógy a filosofii. Díky škole, kterou jsem spoluzaložila, a ve které jsem učila, jsem měla možnost spolupracovat a řadou fyzioterapeutů, lékařů, psychoterapeutů, od nichž jsem se učila stále nové přístupy v otázkách zdravého pohybu a vývojové kineziologie. 

 

JAK SE PŘIHLÁSIT?

V případě zájmu se registrujte přes rezervační systém studia.   

Cena 1 990,- Kč