KURZ jemné jógy s prvky DNS

Olga Tajovská

úterý 17.15 – 18.15

10. 1. – 21. 3. 2023

Do Evropy šplouchla tsunami všechny možné styly a pojetí jógy, semináře, školení a učitele. Plula jsem na této vlně jako celá řada jiných a bylo to fajn. Ne vše pro mě bylo vhodné , často jsem si jógou i ubližovala, i když jsem to neviděla.

 

Dynamická a silová pojetí jógy vystřídaly semináře a kurzy jemnějších stylů i metody, které mi pomáhaly vyspravit přetížená místa v těle.

 

V lekcích tohoto kurzu bych vám ráda nabídla mnohé z toho, k čemu mě dovedlo mé tělo, protože jsem experimentátor a do svého repertoáru přibírám od určité doby pouze to, co je ověřeno mnohaměsíční praxí. Kombinace jemné jógy a cvičení DNS metody či prvky pilates se nám stane oporou pro lepší komunikaci a vnímání svého těla.

 

V kurzu se naučíte zlepšit držení těla tak, aby Vám bylo současně stabilní oporou i zdrojem plnohodnotné mobility. Nejenom mobility pro praktikování jógy, ale pro život obecně. Kurz je vhodný pro všechny ty, kteří preferují vnímavý pohyb a zdravý přístup k vlastnímu tělu.

 

Z kurzu si odnesete:
Jak správně zapojit chodidlo, která reflexně napřimuje páteř.
Budeme se věnovat práci s velkými klouby – ramena a kyčle.
Jak zvýšit mobilitu hrudního koše pro stabilní bedra a volnou krční páteř.
Jak správně dýchat a naučíme se více dechových technik.

 

O LEKTORCE

Jóga mě provází od roku 1989, kdy jsem objevila rozpadlou knížku s názvem Jóga v denním životě. Hned jsem věděla, že cvičení hathajógy je můj šálek kávy a józe jsem vděčná za mnohá poznání, prožitky, objevy, otázky i podněty k přemýšlení, za  uzdravování.

 

Absolvovala jsem mnoho vzdělávacích programů, studovala jsem různé směry i pojetí jógy a filosofii. Díky škole, kterou jsem spoluzaložila, a ve které jsem učila, jsem měla možnost spolupracovat a řadou fyzioterapeutů, lékařů, psychoterapeutů, od nichž jsem se učila stále nové přístupy v otázkách zdravého pohybu a vývojové kineziologie. 

 

JAK SE PŘIHLÁSIT?

V případě zájmu se registrujte přes rezervační systém studia.   

Cena 2 190,- Kč