Adventní SPOLULADĚNÍ

Tereza Rea Procházková

22. 12. 2023 | 19.00 - 21.00

STUDIO MOKSHA Říčany

Srdečně vás zvu na adventní spočinutí na vlně zvuků našeho dechu, hlasu a zvuků léčivých frekvencí. 

Přijďte se vydat na symbolickou cestu do našeho nitra. 

Kdy jindy se zastavit, odpočinout si a nechat myšlenky volně plynout po vlnách zvuků, než teď o Adventu? 

Čas vánoční s sebou  přináší příležitost, zpomalit, zastavit se, zahřát se a jen tak být.
 

Pojďme se společně vydat na cestu k sobě, zastavit se, jen tak být a nemyslet na vše, co jsme ještě nestihli zařídit. 

 

Pomocí dechu, zpěvu, pohybu a léčivých nástrojů se naladíme na náš vnitřní hlas, propojíme se se svým srdcem a intuicí.  Společně se naladíme na náš hlas, se kterým jsem přisli na tento svět a který u mnohých z nás byl potlačen už v ranném dětství. Procítíme sílu a vibraci našeho hlasu. Na této cestě nás budou doprovázet frekvenční terapeutické ladičky, které svými vibracemi náš záměr podpoří. 

 

Zážitek nelze moc vyprávět, je potřeba prožít. Blahodárná péče z Terezčiných DARů a zkušeností, Síla a TA-JEMNOST jsou těmi nejlepšími prostředky k citlivější vnímavosti, celistvosti, klidu i uzdravení.........na vlně jejího zvuku se vznést, roztáhnout křídla, vzletět a dál se jen vnitřním hlasem vést. Díky TerezKA!
Kateřina
Potřebujete se vypnout, naladit na sebe, na své já, dobít pozitivní energií a zároveň se uvolnit a setřást všední starosti? Pak doporučuji kurz Spoluladění od Terky.
Lenka
Spoluladění bylo krásným zážitkem pod laskavým a citlivým vedením. Uvolnila jsem se hlasem i pohybem a obnovila své síly. Děkuji a těším se na příště.
Lenka
Lektorka Terka je příjemná eterická bytost, která vede člověka k harmonizaci svého těla.
Magdalena
Seminář se jemně nesl na vlnách něžné hudby i v rytmu. Nechyběl prostor pro zklidnění a napojení se na své tělo, ale zároveň se otevřela možnost vybiti energie a rozpuštění bloku a zatuhlých energii. Aktivity se přelévaly jedna v druhou a impozantně zakončily rozezvučením ladiček. Pro mne vše nove, krásné a inspirativní. Děkuji.
Jana
Podzimní Spoluladění bylo pohlazení na těle a Duši, zklidnění pro vyčerpanou mysl. Zároveň to bylo aktivační a plné informací, které mě obohatily nejen pro daný večer. Tóny které jsme ten večer slyšely byli uklidňující a nabíjecí zároveň.
Jitka
V jedinečném prostoru MOSKHA, s úžasnou a krásnou Terezkou jsem prožila nádherný večer plný léčivých tónů, hudby, tance a souznění! Díky moc, přijdu zas! 🍀👌
Irena
Jedinečný mix vibrací, který mě uvolnil, propojil s tělem a přinesl blažený pocit, že je vše v pořádku. Navíc v nádherném prostředí a s úžasnými lidmi. Děkuji Terezko, bylo to boží ❤️🙏🏻😘
Jana
Pokud chce někdo zažít opravdovou transformaci, tak terapie na vlně zvuku, v podání Terez Prochazkova, která žije své poslání 🤍, je na tvém bucket listu MUST TO HAVE. Děkuji Terezko, že mohu být součástí tvého a tím i mého růstu a TRANSFORMACE.
Veron
Spoluladění... sejdou se znamí i neznámí. Na tom nezáleží. Ladím se na sebe, své tělo, své pocity. Uvolňuju se, otvíram se a důvěřuju tomu, co přichází. 💛🧡❤️
Julie

To vše můžeme prožít i s pocitem, že „neumíme" zpívat. Na závěr workshopu vás zvu ke společnému zpěvu a meditaci ve frekvenci léčivé Sluneční soustavy.
 

Po meditaci Vás zvu ke společnému spočinutí a na šálek vánočního punče.

 

Vhodné je pohodlné oblečení pro sezení na zemi, k dispozici bude případně i židle. Doporučujeme si vzít uzavíratelná lahev na vodu.

 

REZERVACE A STORNO PODMÍNKY

 

Rezervace na semináře a workshopy probíhají výhradně online z rozvrhu na webových stránkách. Vaše místo bude rezervováno po uhrazení celé částky.

Ze seminářů a workshopů se lze odhlašovat z rozvrhu  12 hodin předem, poté činí storno 100% z ceny.

 

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Přihlášky prosím přes rezervační systém Studia MOKSHA

 

CENA

500,- při platbě v předprodeji

550- při platbě na místě

 

Cena 500,-