PÁSKY A BLOČKY: využití jógových pomůcek

Lenka Pokutová

podzim 2022 (termín bude upřesněn)

STUDIO MOKSHA Říčany

Jste lektor jógy a nemáte s používáním pomůcek dostatečné zkušenosti? Chcete do svých lekcí pomůcky více začlenit a být si jistí jak je opravdu správně používat? Nebo jste se na lekcích jógy s pomůckami setkali jako klient a nevíte kdy a kterou z nich ideálně zvolit? Máte doma pásek a bločky a nevíte si s nimi rady? Kdy a jak je správně využít, kam je umístit a jak dlouhý pásek či vysoký bloček by byl vhodný právě pro vás?

 

Připravili jsme pro vás workshop, který vám na tyto otázky zodpoví. Je vhodný pro lektory jógy i širokou veřejnost. Naučíme vás pomůcky správně používat, řekneme vám kdy a jakým způsobem je využít co nejlépe a jak jít do jednotlivých pozic bezpečněji a s lepším nastavením právě pro potřeby vašeho těla. Pomůcky budou náš pomocník, ale i rádce.

 

O LEKTORCE

Lenka Pokutová je lektorka jógy, zdravotního cvičení a nordic walking. Vystudovala 3 letý institut iygenar jógy. Tento styl jógy využívá velmi propracovaný systém využívání pomůcek jako jsou pásky, bločky, bolstery, židle, destičky, ale i řadu dalších specifických pomůcek. Na základě této zkušenosti a po zjištění, že velká část pomůcek na trhu nesplňovala patřičné požadavky

 

Lenka založila firmu Anju a začala s výrobnou vlastních jógových pomůcek.
Její lekce jsou zaměřené především na správné nastavení těla v jednotlivých pozicích.

 

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Přihlášky prosím přes rezervační systém Studia MOKSHA. V případě dotazů posílejte email na s.horcickova@moksha.cz nebo nebo volejte tel. 605771970.

 

CENA

Zvýhodněná cena 790 Kč platí při rezervaci a úhradě do 25. 4. 2022.
Plná cena 990 Kč při úhradě od 26. 4. 2022 do 5. 5. 2022.

 

STORNO PODMÍNKY

Vaše místo bude rezervováno po uhrazení celé částky. Pokud se na workshop hlásíte méně než 3 dny před jeho zahájením, je potřeba uhradit platbu okamžitě.

 

V případě storna více než 14 dní před konáním workshopu, bude účtován storno poplatek ve výši 50%. Pokud se na zvolený kurz/workshop neomluvíte 14 dní dopředu či se nedostavíte, studio je oprávněno ponechat si 100% výši ceny. Své místo však lze převést na jinou osobou. Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.

Cena 790,- Kč / 990,- Kč